Autode remonditöökodadele vajalikke kerede rihtimispinke, mõõte- ja abiseadmed - pakub Baltexnet OÜ
[ Baltexnet OÜ ] [ Kerede rihtimispingid ][ Universaalsed lasermõõtesüsteemid ] [ Punktkeevitus aparaadid ] [ Teisi tooteid remonditöökodadele ] [ Kompositsioonilehed ja osad (hinnakirja lisa)]

Rootsi firma Dataliner® on üle 25 aasta tootnud autode remondiks vajalikke kerevenituspinke ning teisi autoremondi töökodade abiseadmeid ja nende toodangut peetakse üheks maailma parimaks. 1994 aastast müüakse ka Eestis Datalineri kerede rihtimispinke. Algselt Datalin OÜ firma kaudu, 2009 aasta novembrist läks Datalineri esindusõigus firmale OÜ Baltexnet. Otsesed Datalineri toodete müügiga Eestis tegelevad isikud töötavad samuti nüüd firmas OÜ Baltexnet.  
Eestisse vahendatud tööpingid on kasutuses näiteks järgmistes firmades: Daewoo Tartu esindus; Kuusalu Auto; Reffor OÜ; Sumeks OÜ; Keila Autovenituse OÜ; FIE Järv Kalmer; FIE Anti Sikk; Autolainer OÜ; Entar Auto OÜ jt.

Valik on lai, igaühele midagi! Pakkuda on lihtsatest 500 echo tüüpi kererihtimis raamidest kuni lasermõõtetehnika viimase sõnani. Dataliner® toodangu abil saab iga remondi töökoda midagi, millega suudab tööd efektiivsemalt teostada ning seega ettevõtet kasumlikumalt majandada.

Dataliner® tugevdanud oma positsiooni autoremonitöökodade varustamise turul uute punktkeevitus aparaatidega.
Lisaks vahendame erinevaid Nike Hydraulics poolt Rootsis toodetud hüdraulilisi seadmeid ning auto kereremoni abivahendeid Dent Fix ilt, nagu punktkeevituse lisaseadmed, jne.

Eestis (nagu ka üle maailma) kasutavad edukamad ja kaasaegsemad autoremondi töökojad Dataliner® i tooteid, sest see tasub ennast ära!
Ka sinul on see võimalus! Võta ühendust Baltexnet OÜ-ga - Datalineri volitatud esindajaga Eestis, Venemaal ning Baltimaades. Lisainfot saad kirjutades mailto://margus@dataliner.ee või võttes meiega ühendust alltoodud aadressil ja telefonidel.
 
 
 
 
Baltexnet OÜ
Vee 18 Võru 65609
Eesti Vabariik
Telefon: 

Fax: 
E-mail: 

78 77128
50 44299
78 77128
margus@dataliner.ee
See leht on viimati täiendatud 26 novembril 2009